Login
Turkfanfiction.net
Hikayeler
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Diğer
Hikayeler

Çapulcular Dönemi'nde Bir Türk Yazar: evanspotterlove

Derece: Turuncu • starstarstarstarstar
Özet: Çapulcular döneminde onlarla aynı anda bir kız okula başlıyor. Bu kızın babası Türk, annesi Çerkez. Fiziksel olarak annesine, diğer her şeyi babasına benzeyen çok gururlu bir kız ve çapulcular..

Farket Beni Artk Yazar: masalprensesi

Derece: Sarı • starstarstarstarstar Sıra Sende
Özet:

Ginny Weasley, Weasleylerin tek kızı ve tek kıymetlileri. 6 erkekten sonra doğan tek kız yani... Kalbini küçük bir kız iken seçilmiş çocuğa, geri dönüşü olmayan bir sevdayla kaptıran umutsuz kızıl.. Hiçbir zaman onu farketmeyen Harry'den artık sıkılmış olduğu bir noktaya gelmiş, farkedilmeyi bekleyen bir kız...

O küçük kız artık büyüdü işte. Kimse bunu farketmemekte kararlı olsada artık serpilmiş güzelleşmişti kızıl kız. Ve bunun farkına varmasını istediği sadece 1 kişi vardı. Ne pahasına olursa olsun elde edecekti bu çocuğu... -Farkettirecekti ona.

*Alırm, kalemi seni bir yazarım destanlar gibi Sonuna kadar giderim ben senin olurum, aslanlar gibi..*


Bizarre Love Triangle Yazar: mikado

Derece: Kırmızı • starstarstarstarstar
Özet:

Okul bitmiş, savaş devam ediyor, Altın Üçlü yoldaşlıkta eğitim alıyor ve Harry iksir profesörünü her gördüğünde midesinin takla atmasına engel olmaya çalışıyorken gelcekten gelen bir adam savaşın seyrini değiştirecek olayları da beraberinde getirir. 


Birazcik veda tadinda! Yazar: Arura

Derece: Yeşil • Sıra Sende
Özet: Bu bir veda degil unutmayin.

Çatal Yürek Yazar: mi alma

Derece: Sarı •
Özet:

Hepsini yürek parçalayıcı sonlar bekliyor olsa da, bu on gencin kahramanlık öyküsüne kulak verin.  Yoldaşlık'ın cesur üyeleri Çapulcular, Lily, Marlene, Mary, Dorcas, Alice ve Frank; Çocukluk çağlarına 70lerin Avrupa coğrafyasında  patlak veren bir savaşla girdiler. Hayat onları çok küçük yaşta sevgi, ihanet, sadakat ve fedakarlık gibi ortak duygularla sınadı.  Gönül verdikleri dava uğuruna canlarını feda ettiler. Birlikte onları bugünlere getiren seçimleri, mücadeleleri, kaderleri ve perde arkasında kalmış olaylarına şahitlik edeceğiz.


Better Love Yazar: sehevo

Derece: Kırmızı •
Özet:

Edebiyat Bölümünde okuyan Anastasia bir röportaj nedeniyle ünlü iş adamı Christian Grey'le tanışan ev arkadaşı Kathriene'le sayesinde tanışır. O uzaklaşmaya çalıştıkça Christian ona yaklaşmakta ve şifreli konuşmaktadır fakat Ana bundan bunalır ve yorulur. Ve devamı...


PASİF Yazar: Gaia

Derece: Turuncu •
Özet:

Lanetin içine doğmak.. Her gün hayatta olduğun için sevinmek. Aynı dozda üzülmek

Güller bile kendini sahte renklerden soyutlanmış yerdekilerden sıkılıp ağaç gibi uzamış beni temsil ediyorlardı

Yetenek arttıkça sorumluluk artardı ve onun sorumlukları kendinden çok büyüktü..


Liebe und Freundschaft (Ask ve Dostluk) Yazar: Feindesland

Derece: Turuncu • starstarstarstarstar
Özet:

1941 yılında ailesi Alman ordusu tarafından vahşice katledilen ve annesiyle kız kardeşi tecavüze uğrayan Katya Arlovskaya'nın yaşamak için tek bir amacı kalmıştı: İntikam almak.

Haklı intikamı için keskin nişancı olarak Partizanlara katılmışken diğer yandan Franz Brunner adında genç bir Alman subayı en yakın arkadaşının birliğiyle beraber Katya'nın son derece yakınındaydı.

Diğer tüm askerlerden farklı olan bu subay Katya'nın hayatını sonsuza kadar değiştirecekti.

Franz ise doğu cephesinde ilk aşkını bulmuştu. Sorun şu ki, ilk aşkının ailesini katleden kişi vazgeçemeyeceği kadar sevdiği biriydi.

-Rache und Varre'nin geliştirilmiş halidir.-


Wicked Game Yazar: blackwidow

Derece: Turuncu • starstarstarstarstar
Özet: Bu bir oyun ve ben sana asla aşık olmayacağım. Dünya yanacak, belki gökyüzü düşecek, sular kararacak ama ben asla sana aşık olmayacağım. Kendimi böyle bir kısır döngüye sokmayacağım; acı çekmek için çok gencim ve belli etmemek için ne kadar çabalasam da çok savunmasız. Büyüne kapılmayacağına dair kendime söz verdim. Yalnızım ben Sirius, kendime de güvenemezsem kime güveneceğim?

Harry Potter ve Ölümün Efendisi Yazar: Persaphone

Derece: Sarı • starstarstarstarhalf-star
Özet:

Harry Hogwarts'ta dördüncü yılındadır.Okul bu yıl önemli bir büyücülük turnuvasına sahiplik yapacaktır. Harry yaşı tutmamasına rağmen bir anda kendini bu ölümcül oyunun içerisinde bulur. Fakat bu yıl Hogwarts çok daha ilginç bir olayla karşı karşıya kalacaktır. Oyunlar başlamadan birkaç gün önce gizemli bir şekilde ortaya çıkan kız tüm dikkatleri üzerine çekecektir. Acaba bu kız Hogwarts'a karanlığın kendisini mi getirecek yoksa hiç beklenmedik bir anda Harry ve arkadaşlarının en büyük yardımcısı mı olacak? Peki ya bu kız sadece bir yabancıdan ibaret değilse ve Harry'nin geçmişinin ve geleceğinin bir parçası ise? Zaman geçtikçe ve kız hakkında sırlar açığa çıktıkça Harry ve diğerlerinin büyük bir karar vermesi gerekecek.


Bir Gün Gelecek... Yazar: Daphne_Kirk

Derece: Yeşil •
Özet:

Ve bir gün, onu fark edeceksin.

Çünkü o sana gölgen kadar yakındı.

Yalnızlık, senin kadim dostun olmuştu.Her zaman…


Mavi Gökyüzlü, Sarı Güneşin Ötesinde... Yazar: Daphne_Kirk

Derece: Yeşil • starstarstarstar
Özet:

Genç yaşta olan bir kişinin yaşadıklarını anlatır.


Eğlenceli Bir Gece Yazar: Daphne_Kirk

Derece: Yeşil •
Özet:

Kar taneciklerinin Hogsmeade’in üzerine usul usul yağdığı bir gecedir. Karın bu kadar güzel yaydığı bir gecede kardeşleriyle mutlu olmak isteyen Bill Weasley, tüm kardeşlerine mektup yollayarak onları Üç Süpürge’de beklediğini belirtir. Mektuptaki davetti sevinerek kabul eden George, Ron ve Ginny Weasley Üç Süpürge’ye gelir. Weasley Kardeşler, bu geceyi buz gibi soğuk kaymak biralar eşliğinde sıradanlaşacağını düşünür ama pubın içine adım atıkları andan itibaren onları nasıl bir gece beklediğini tahmin bile edemezler…


Color Red Of Love - Dramione Yazar: Heawenut

Derece: Turuncu • starstarstarstarstar
Özet:

Hermione Granger Hogwarts ta yedinci senesine hazırlanırken beklenmedik bir gelişme yaşanır. Bu sene bir sorumluluk projesine Dumbledore tarafından atanır. Lakin bir ortak seçmesi gerek ve bu kurayla belirlenecektir. O kurayla birlikte olaylar gelişir ve Hermione en nefret ettiği kişiyle savaşmaya başlar...


Saklambaç Yazar: Heawenut

Derece: Kırmızı • starstarstarstarstar
Özet:

İnatçı ve özgür ruhlu bir kadın, Manolya.

Öfkeli ve sorunlu bir lider,  Tarık Bey.

Ne varki, bu iki farklı ruh bir araya gelmek zorunda kalır ve aralarında gizli bir savaş başlar...


Yemin Üzerine Kurulan Evlilik Yazar: moni

Derece: Sarı •
Özet:

Safkan ailelerin zorla yaptırttığı evlilikler vardır hani.Peki birbirine aşık olmayan iki insan nasıl evlenebilir ki?Nasıl razı olurlar?Tabi ki bozulmaz yemin.Bunlardan biri de Alena Greengrass'ın başına gelmişti.Zaten bu evliliği istemeyen Alena bir de yakışıklı çapulcu Sirius Black'le evlenecekti.


Fake or Granger Yazar: dracomalfoy9

Derece: Kırmızı • starstarstarstarstar
Özet: Altın Üçlü'nün kalbi, Potter'ın en yakını, Weasley'in sevgilisi, Hogwarts' ın birincisi, Çağının En Zeki Cadısı....
Ya hepsi bir yalandan ibaretse?
Dramione ~ Tomione
Başlangıç: 30.01.16

Sonbaharda Aşk Yazar: Arura

Derece: Yeşil • Sıra Sende
Özet: -Hayat her zaman adil degil.Ben sadece zor yoldan ogrendim
Sakura Haruno
-Insanlar kotu olarak dogmaz.Buyudukce kotu olurlar.
Sasuke Uchiha.

Susmak Yazar: Arura

Derece: Yeşil • Sıra Sende
Özet: -Peki bir soru daha.
-Tamam,dinliyorum sor hadi
-Insanlar mi dunyaya karsi,Dunya mi insanlara karsi?
-Tanri askin bu sorulari nerden buluyorsun?.
-Bilmem belkide biri kulagima fisildiyordur.

DRAMIONE!!! Yazar: Arura

Derece: Sarı • starstarstarstarstar Sıra Sende
Özet: Voldemartin emriyle Lucius Malfoyun yasak bir laneti yapti.Lanet yuzunden Hermione Grangerin hayati artik Draco Malfoyun onu sevmesine bagliydi.Fakat Voldemortun bile-bilmedigi seyler vardi.Ve bu lanet belkide safkanlarin sonu olurdu...

Zorla Aşk (Kader Birleşmesi) Yazar: Heyypartiii

Derece: Yeşil • starstarstarstarstar
Özet:

Tom Riddle, geleceğini değiştirmek isterse eğer ve bunu yapabilmes için tek bir seçeneği olsa?.. Becerebilicek mi acaba geleceğini değiştirmeyi. (Tom Riddle/ Ginny Weasley )


Yeraltında Aşk Yazar: sable

Derece: Turuncu • starstarhalf-star
Özet:

Sirenler, kedi-adamlar, vampirler ve rüya hırsızlarıyla dolu Yeraltında geçen küçük küçük hikayeler. Yeraltında aşk yerüstündekinden çok daha acı, çok daha karanlık ve çok daha derin... 


Intikam Yazar: Arura

Derece: Turuncu • starstarstarstarstar Sıra Sende
Özet: Melody Crystle Wane bu hayatdan en agir darbeleri almisti.10 yasinda yasadigi korkunc olaylar yuzunden psikolojisinde buyuk hasarlar vardi.Bu ona daha tehliklei biri yapiyordu.Onun dengesi yoktu.Ofkesinin,Nefretinin sonu yoktu.Tek hedefi vardi:Intikam almak.Onun intikami aci olacak.Kendinizi kollayin.

Peri Masalı - Değil. Yazar: evanspotterlove

Derece: Turuncu •
Özet:

Lord Voldemort kazansaydı, ne olacaktı?

 

Beklendiği gibi sadece acı, karanlık, kan?

 

...

 


Maralın Dönüşü Yazar: DeteDuh

Derece: Turuncu • starstarstarstarstar
Özet: Grimmauld Meydanında bulunan esrarengiz tarih kitabı Harry'in hayatını bir şekilde etkilerken;
Snape'in karşısına çıkan yeni Karanlık Sanatlara karşı Koruma öğretmeni unutulmuşların gündeme gelmesini sağlayacak.Prof. için yeni kimlik arayışına sebep olacak.
Bakalım 6.senesinde Harry bunların üstesinden nasıl gelecek.