Turkfanfiction.net
Türkiye'nin fanfiction arşivi

Merhaba!

Türkiye'nin ilk ve tek fanfiction arşivi TürkFanfiction.Net'e hoş geldiniz.

Bu arşiv Türkçe okur-yazarlar ve fanfiction severler için kurulmuştur :)

Sitemizin Hayran Kurgu içeriğine yabancı olanlar bilgilendirme köşemizi okuyabilirler.

İyi eğlenceler!

Haberler

Mutlu yıllar!

Herkese neşe, sağlık ve mutluluk dolu, bol ilhamlı, yorumlu ve yazılı yıllar diliyorum :) Nice mutlu senelere..
Glenien bildirdi (31.12.15 04:26)

Mobil görünüm geldi!

Herkese tekrardan merhaba!

Söz verdiğim gibi mobil görünüm de sitemize yerleşti. Iphone ve Ipad'den kontrol ettim, her şey düzgün görünüyor. Sağda solda İngilizce veya yamuk sayfalar görürseniz lütfen bana haber verin.

İkinci sorum ise hikayelerin başlıkları hakkında. Sitenin ana görünümü olan Beyaz'ı kullananlar fikir belirtebilir mi? Hikaye başlıkları el yazısı şeklinde mi olsun, düz bilgisayar yazısı olarak daha mı okunaklı? Fikirlerinize göre değişiklik yapabiliriz.

Herkese iyi okumalar!

Glenien bildirdi (08.12.15 16:36)

Yarışma duyurusu

Merhabalar :)

Yarışma bize ait değil ama duyurma sözü verdim :) Sable isimli üyemiz ödüllü bir yarışma düzenliyor, siz de katılabilirsiniz.

Yarışmayla ilgili bilgi burada.

Herkese bol şans!

 

Glenien bildirdi (08.12.15 14:55)

Yeni seneye hazırlık

Merhaba arkadaşlar, sabah kuşları fark etmiştir, sitemizin görünüşü yenilendi, daha temiz ve modern bir görüşe geçtik. Sitenin içindeki İngilizce bölümler de böylelikle düzeltilerek güncel duruma geldi. Chrome, IE ve Firefox'da kontrol ettim, her şeyin düzgün görünüyor olması gerekiyor.

Mobil kullanıcılara gelince, telefondan açıp baktım, evet, site mobil okumaya çok kullanışlı değil. Bir süre idare etmenizi rica ediyorum, ayrıca sadece mobil kullanıcılar için bir görünüm üzerinde çalışacağım, böylelikle istediğiniz zaman ona geçebileceksiniz.

Teknik güncellemelere gelince, bu anlamda sitemizin alt yapısının oturduğu Efiction programı, yaklaşık 3-4 sene sonra sonunda el değiştirdi. Yeni gönüllü geliştiriciler, AO3'de gördüğümüz gibi PDF, EPUB olarak kaydedebilme gibi çeşitli yeni ve modern teknik özellikleri Efiction'a getirmeye çalışıyorlar. Kasım'da tamamlanacağı sözünü almıştım onlardan, ne yazık ki gerçek hayat sorunları yüzünden proje ertelenmiş. Umuyoruz ki yeni yılda şahane bir güncelleme alacağız.

Bu sırada Yarışma/Koleksiyon adı altında farklı çalışmalar yapmayı düşünüyorum. Bir proje olarak da önümüzde özgün eserlerle birlikte sadece yazmak üzerine bir mini bölüme ayrılmak var. Bu iki proje de şu anda gelişme aşamasında, ilerledikçe haber vereceğim.

Senenin son ayında herkese umut dolu bir yıla giriş diliyorum.

Sevgilerimle,

Glenien

Glenien bildirdi (29.11.15 22:20)


[Haber Arşivi]

Günün Tüyosu

Rastgele

Mira - Caylak Tozu Yeşil
Bella'nın hayatında yeni bir fantastik varlık daha vardır: Kulağının arkasında onu korumakla görevlendirilmiş bir peri.

En Son

Bizarre Love Triangle - mikado Kırmızı
Okul bitmiş, savaş devam ediyor, Altın Üçlü yoldaşlıkta eğitim alıyor ve Harry iksir profesörünü her gördüğünde...
Sonbaharda Aşk - Arura Yeşil
-Hayat her zaman adil degil.Ben sadece zor yoldan ogrendimSakura Haruno-Insanlar kotu olarak dogmaz.Buyudukce kotu olurlar.Sasuke Uchiha.
Aşık Olursan Fısılda - draco_ezo Sarı
“Aşk, masumiyetin günaha, günahın masumiyete evrilişiydi. Aşk, kimini kirleten kimini arındıran günahkar okyanusun suyuydu.”Derinden...
Harry Potter ve Sırlar Odası - Archmage Yeşil
Harry'nin Slytherin olsaydı nasıl olurdu sorusunu orijinal eserden uzaklaşmadan cevaplayan bir Fanfictiondır. Anlamak için önce benim yazdığım...
It is Not Goodbye - TN94 Yeşil
Sadece bir adam ve bir kadın vardı. Ve bu bir veda değildi.

Twitliyoruz