Turkfanfiction.net
Türkiye'nin fanfiction arşivi

Merhaba!

Türkiye'nin ilk ve tek fanfiction arşivi TürkFanfiction.Net'e hoş geldiniz.

Bu arşiv Türkçe okur-yazarlar ve fanfiction severler için kurulmuştur :)

Sitemizin Hayran Kurgu içeriğine yabancı olanlar bilgilendirme köşemizi okuyabilirler.

İyi eğlenceler!

Haberler

Mutlu yıllar!

Herkese neşe, sağlık ve mutluluk dolu, bol ilhamlı, yorumlu ve yazılı yıllar diliyorum :) Nice mutlu senelere..
Glenien bildirdi (31.12.15 04:26)

Mobil görünüm geldi!

Herkese tekrardan merhaba!

Söz verdiğim gibi mobil görünüm de sitemize yerleşti. Iphone ve Ipad'den kontrol ettim, her şey düzgün görünüyor. Sağda solda İngilizce veya yamuk sayfalar görürseniz lütfen bana haber verin.

İkinci sorum ise hikayelerin başlıkları hakkında. Sitenin ana görünümü olan Beyaz'ı kullananlar fikir belirtebilir mi? Hikaye başlıkları el yazısı şeklinde mi olsun, düz bilgisayar yazısı olarak daha mı okunaklı? Fikirlerinize göre değişiklik yapabiliriz.

Herkese iyi okumalar!

Glenien bildirdi (08.12.15 16:36)

Yarışma duyurusu

Merhabalar :)

Yarışma bize ait değil ama duyurma sözü verdim :) Sable isimli üyemiz ödüllü bir yarışma düzenliyor, siz de katılabilirsiniz.

Yarışmayla ilgili bilgi burada.

Herkese bol şans!

 

Glenien bildirdi (08.12.15 14:55)

Yeni seneye hazırlık

Merhaba arkadaşlar, sabah kuşları fark etmiştir, sitemizin görünüşü yenilendi, daha temiz ve modern bir görüşe geçtik. Sitenin içindeki İngilizce bölümler de böylelikle düzeltilerek güncel duruma geldi. Chrome, IE ve Firefox'da kontrol ettim, her şeyin düzgün görünüyor olması gerekiyor.

Mobil kullanıcılara gelince, telefondan açıp baktım, evet, site mobil okumaya çok kullanışlı değil. Bir süre idare etmenizi rica ediyorum, ayrıca sadece mobil kullanıcılar için bir görünüm üzerinde çalışacağım, böylelikle istediğiniz zaman ona geçebileceksiniz.

Teknik güncellemelere gelince, bu anlamda sitemizin alt yapısının oturduğu Efiction programı, yaklaşık 3-4 sene sonra sonunda el değiştirdi. Yeni gönüllü geliştiriciler, AO3'de gördüğümüz gibi PDF, EPUB olarak kaydedebilme gibi çeşitli yeni ve modern teknik özellikleri Efiction'a getirmeye çalışıyorlar. Kasım'da tamamlanacağı sözünü almıştım onlardan, ne yazık ki gerçek hayat sorunları yüzünden proje ertelenmiş. Umuyoruz ki yeni yılda şahane bir güncelleme alacağız.

Bu sırada Yarışma/Koleksiyon adı altında farklı çalışmalar yapmayı düşünüyorum. Bir proje olarak da önümüzde özgün eserlerle birlikte sadece yazmak üzerine bir mini bölüme ayrılmak var. Bu iki proje de şu anda gelişme aşamasında, ilerledikçe haber vereceğim.

Senenin son ayında herkese umut dolu bir yıla giriş diliyorum.

Sevgilerimle,

Glenien

Glenien bildirdi (29.11.15 22:20)


[Haber Arşivi]

Günün Tüyosu

Rastgele

To Die For - Ovalia Yeşil
Genç kadın üzerindeki ondan kalma siyah kazağa sarılarak, cenin pozisyonu aldı.Aklından geçenlerse şunlardı ; "Neden Tate...

En Son

Aydınlanma - x-elessar-x Yeşil
Budizm ile ilgili fikir çatışmaları yaşayan bir kadının aydınlanması
Cennetin Basamakları - x-elessar-x Turuncu
"İnsanların cennetin nerede olduğunu bulmak için bu kadar çaba harcamaları sence de komik değil mi?""Cennet mi? Gerçekte öyle bir yer var mı?""Kesinlikle.""Peki...
Çemberin Ötesi - Rhys Amaris Turuncu
İnsanların büyük bir kısmı geride suçluları, hastaları ve işe yaramayacak kimseleri bırakarak Mars'a taşınmıştı. Geri de bıraktıkları...
This Child - Annemariye Kırmızı
Webb Cramster, normalde olsa yüzüne bile bakmayacağı ezik bir okul görevlisiyle ne zaman karşılaşsa başına kötü bir şeyler geldiğini fark eder. Biraz araştırınca...
Harry Potter ve Felsefe Taşı - Archmage Yeşil
6.bölümle farklılaşmaya başlıyacaktır baştan okumak keyfinize göredir.

Twitliyoruz